Icoone ®

zabiegi na twarz
 

 

 

Postęp w kosmetyce estetycznej jest niezwykle szybki, a zmiany w kierunku zabiegów bezpiecznych i nieinwazyjnych są wręcz nieprawdopodobne. W chwili obecnej możemy dokonać wielu naturalnych korekt twarzy bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych.

 

 

 

Czym jest Icoone ®

 

 

Zabiegi Icoone na twarz to nieinwazyjny lifting twarzy oraz bezpieczna pomoc przy wielu innych problemach skórnych. Tą techniką można wykonywać zabiegi na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach delikatnych i trudno dostępnych. Efektem zastosowania tej technologii jest masaż wielowymiarowy. Rezultat wprawi cię w zachwyt, bowiem zmniejsza się zwłóknienie tkanki a komórki zostają pobudzane do produkcji lipolizy i kolagenu.

 

Icoone® to bezpieczne i nieinwazyjne urządzenie, które zostało opracowane w odpowiedzi na najnowsze badania kliniczne z 2005 roku, dotyczące skóry. Zostały one przeprowadzone przez prof. Jean Claude Guimberteau, specjalistę chirurgii rekonstrukcyjnej, który wykazał, że tkanka złożona jest z nieskończonej sieci mikrowakuoli, które ułożone są w chaotyczny i fragmentaryczny sposób, a nie jak do tej pory sądzono z koncentrycznych i uwarstwowionych blaszkowo przestrzeni.

 

Icoone® jest technologią pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Dzięki zabiegowi Icoone na twarz uzyskujemy efekt liftingu bez użycia igły i skalpela, odmłodzenie okolic dekoltu, szyi, twarzy, poprawę konturu ust i oczu.

 

 

 

 

 

 

ICOONE®

 

BEZPIECZNA I NIEINWAZYJNA TECHNOLOGIA, KTÓRA MOŻE LECZYĆ NIESKOŃCZENIE MAŁE Z NIESKOŃCZENIE WIELKIM REZULTATEM

 

 

 

 

 

 

 

Icoone na twarz – zabiegi estetyczne

 

 

Programy drenujące, liftingujące, anty-aging pozwalają na poprawę owalu twarzy, likwidują zmarszczki, tonizują i napinają, pozwalając na bardzo precyzyjną pracę, likwidując np. asymetrie twarzy.

System głowic Robomini i Robomikro umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

 

 

częstotliwość wykonywania zabiegów Icoone na twarz

Częstotliwość


 

Zwykle, cykl składa się z 10-15-20 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie, np. podczas pobytu w SPA.

 

zalecenia w okresie zabiegów

W okresie zabiegów


 

Bardzo istotnym elementem terapii Icoone® jest picie minimum 1,5 litra płynów dziennie.

 

zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W urządzeniu Icoone® znajdziemy programy zabiegowe, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta

 

 

 

 

 

 

 

 

wskazania do zabiegu

Dla kogo


 

Zabiegi Icoone® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry. Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga!

 

korzyści dla twarzy

Korzyści


 

  • redukcja zmarszczek
  • efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
  • odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
  • poprawa konturu ust i oczu

 

przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


 

 

 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją