Przejdź do treści

Klub Fitness

Jesteśmy miejscem wyjątkowym, można powiedzieć elitarnym.
Fitness Club Centrum Urody i Fitnessu jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Pań,
mężczyźni mają tutaj wstęp wzbroniony!

Nie musisz się przejmować, że ktoś znów będzie Cię podglądał, oceniał czy zaczepiał niewybrednymi żarcikami, zarówno na sali treningowej cardio, maszynach siłowych czy zajęciach fitness. Są tu same kobiety, które podobnie jak Ty chciałyby zrzucić kilka kilogramów lub popracować nad formą. Ćwiczą z nami zarówno mamy, córki jak i babcie, dzięki czemu możemy dzielić się wspólnymi doświadczeniami i wspólnie walczyć z niechcianymi kilogramami.

Bez opłaty wpisowej

Miesięczne umowy

Karnety od 59zł miesięcznie

Fitness Klub Centrum Urody i Fitnessu to przede wszystkim

Wykwalifikowana kadra instruktorek fitness

Wykwalifikowana kadra instruktorek

Otoczy Cię troskliwą opieką i zadba o to, by treningi były dostosowane do Twoich wymagań i możliwości. Oprócz sympatycznej załogi proponujemy Ci przyjazną i komfortową atmosferę do ćwiczeń.

strefa cardio

Rozbudowana strefa cardio

Proponujemy Ci sprzęt najwyższej jakości firmy TechnoGym z serii Excite w strefie cardio. Ćwiczenie na nich to nie tylko skuteczne spalanie kalorii, ale również relaks, w czasie którego możesz oglądać ulubione seriale, wiadomości czy posłuchać preferowanej muzyki.

TechnoGym Selection

TechnoGym Selection

W obszarze maszyn siłowych masz doskonałe warunki do treningu zdrowotnego, odchudzającego jak również kulturystycznego, pod czujnym okiem instruktorek możesz wyrzeźbić swoje ciało i nadać mu sprężystości, której będzie Ci można pozazdrościć.

zajęcia fitness i kardio w Centrum Urody i Fitnessu

Sala fitness

Tu zadbasz o swój zdrowy kręgosłup, wzmocnisz swoją sylwetkę, spalisz zbędne kalorie. Rozciągniesz tu swoje ciało, sprawisz, że Twój brzuch będzie znowu płaski, a także odzyskasz równowagę swojego ciała i umysłu na zajęciach jogi.

Trenuj z nami! w Centrum Urody i Fitnessu

Call Now Button