Przejdź do treści

Technologia masażu podciśnieniowego z radiofrekwencją i światłem podczerwonym

Zabieg kierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. W zależności od indywidulanych potrzeb klienta, przy użyciu technologii mechanicznego masażu podciśnieniowego, radiofrekwencji i światła podczerwonego.

Urządzenie zabiegowe dzięki dwóm głowicom, jednej dla dużych obszarów ciała i drugiej, dla mniejszych rozmiarów pola zabiegowego, posiada szerokie spektrum zastosowania, od redukcji obwodu oraz zwalczania objawów cellulitu na dużych obszarach ciała, takich jak np. brzuch, uda czy pośladki, po obszary małe, takie jak np. dolna część brzucha, boki, ramiona i podbródek. Urządzenie ma akceptację prestiżowej agencji FDA.

Zabieg

Zabieg łączy w sobie trzy bezpieczne i nieinwazyjne technologie – radiofrekwencji, światła podczerwonego oraz mechanicznego masażu podciśnieniowego.
Ich jednoczesne zastosowanie umożliwia nieinwazyjną, bezpieczną i bezbolesną redukcję obwodu wybranych partii ciała, jak również walkę z cellulitem oraz poprawę elastyczności skóry. Zabieg może być stosowany niezależnie od rodzaju karnacji i typu skóry.
Wybrany obszar ciała pacjenta jest precyzyjne podgrzewany aplikatorem na poziomie głębszych warstw skóry i tkanki tłuszczowej. Urządzenie emituje fale RF oraz podczerwień rozgrzewając warstwę do temperatury 50-55°C, co przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych i stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. W połączeniu z mechanicznym masażem podciśnieniowym redukuje obrzęki, uelastycznia tkankę łączną.

Po zabiegu poprawia się jakość skóry – dochodzi do zwiększenia aktywności fibroblastów, które odpowiadają za napięcie i młody wygląd skóry. Naczynia krwionośne się rozszerzają i lepiej dotleniają tkanki oraz przenoszą im potrzebne składniki odżywcze, więc skóra staje się nawilżona i odżywiona.

Podciśnienie

poprawia lokalne krążenie krwi i limfy, zwiększa głębokość działania prądu RF oraz podczerwieni

Podczerwień

podgrzewa skórę do głębokości około 3 mm, ułatwia przenikania wgłąb fali radiowej RF

Masaż mechaniczny

rozrywa zwłóknienia w skórze oraz pozwala na drenaż limfatyczny usuwający zastoje limfy

Biopolarny prąd RF

ujędrnia skórę i podgrzewa tkankę tłuszczową do głębokości 2 cm

Wskazania zabiegowe

Zabieg polecany dla

walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem
walczących ze zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach
walczących z nadwagą i cellulitem
mających problem z luźną skórą
osób z widocznymi oznakami starzenia skóry
walczących z utratą jędrności skóry (również po porodzie)
po liposukcji

Przeciwwskazania

choroby serca, rozrusznik serca lub wszczepialny defibrylator
stany nowotworowe
implanty metalowe lub inne w obszarze zabiegu
ciąża, karmienie piersią 3-6 miesięcy po porodzie
zmiany i uszkodzenia skóry w obszarze zabiegu, w tym: owrzodzenia, łuszczyca, wysypka, bliznowce, tatuaże, nienormalne gojenie ran, szczególnie sucha i wrażliwa skóra
zaburzenia krwawienia, zakrzepica, cukrzyca
miesiączka
choroby stymulowane światłem i/lub ciepłem
przyjmowanie antybiotyków, zapalenie żył i żylaki
zapalenie żył
żylaki

W trakcie i po zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem technologii mechanicznego masażu podciśnieniowego, radiofrekwencji i światła podczerwonego nie wymagają znieczulenia, nie wyłączają z życia codziennego, są całkowicie bezpieczne i bezbolesne.
W trakcie kuracji zaleca się zastosowanie lekkostrawnej diety, wypijanie dużej ilości wody. Wskazana jest aktywność fizyczna, która przyspieszy procesy metaboliczne w organizmie.

Zainteresowana zabiegiem?

Skontaktuj się z nami, a zarekomendujemy zabieg idealnie dobrany do Twoich potrzeb

Call Now Button