Klub Fitness dla Pań

Fitness Club

 

 

 

Jesteśmy miejscem wyjątkowym, można powiedzieć elitarnym. Klub Fitness Centrum Urody i Fitnessu jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Pań, mężczyźni mają tutaj wstęp wzbroniony!

Nie musisz się przejmować, że ktoś znów będzie Cię podglądał, oceniał czy zaczepiał niewybrednymi żarcikami, zarówno na sali treningowej cardio, maszynach siłowych czy zajęciach fitness. Są tu same kobiety, które podobnie jak Ty chciałyby zrzucić kilka kilogramów lub popracować nad formą. Ćwiczą z nami zarówno mamy, córki jak i babcie, dzięki czemu możemy dzielić się wspólnymi doświadczeniami i wspólnie walczyć z niechcianymi kilogramami.

 

 

 

 

 

NOWY WYMIAR FITNESSU

 

Bez opłaty wpisowej

 

Miesięczne umowy, karnety od 59zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitness Club

 

 

wykwalifikowana kadra instruktorska

 

Wykwalifikowana kadra instruktorek

Otoczy Cię troskliwą opieką i zadba o to, by treningi były dostosowane do Twoich wymagań i możliwości. Oprócz sympatycznej załogi proponujemy Ci przyjazną i komfortową atmosferę do ćwiczeń.

 

nowoczesna strefa cardio

 

Rozbudowana strefa cardio

Proponujemy Ci sprzęt najwyższej jakości firmy TechnoGym z serii Excite w strefie cardio. Ćwiczenie na nich to nie tylko skuteczne spalanie kalorii, ale również relaks, w czasie którego możesz oglądać ulubione seriale, wiadomości czy posłuchać preferowanej muzyki.

 

strefa ćsiczeń siłowych

 

TechnoGym Selection

W obszarze maszyn siłowych masz doskonałe warunki do treningu zdrowotnego, odchudzającego jak również kulturystycznego, pod czujnym okiem instruktorek możesz wyrzeźbić swoje ciało i nadać mu sprężystości, której będzie Ci można pozazdrościć.

 

sale fitness

 

Sale fitness

To miejsce, gdzie zadbasz o swój zdrowy kręgosłup, wzmocnisz swoją sylwetkę, spalisz zbędne kalorie – by następnego dnia zapoznać się z mięśniami, o których w życiu nie miałaś pojęcia. Rozciągniesz tu swoje ciało, sprawisz, że Twój brzuch będzie znowu płaski, a także opanujesz zmysłowe ruchy tańca jak i odzyskasz równowagę swojego ciała i umysłu na zajęciach jogi, bądź zupełnie odwrotnie, znowu poczujesz w sobie cząstkę dziecka na zajęciach z piłkami.

 

 

 

Trenuj z nami w Centrum Urody i Fitnessu!