Excel Pro Ultratone

zabiegi na ciało
 

 

 

Excel Pro to urządzenie, dające szerokie możliwości przy wykorzystaniu w bardzo wielu zabiegach na ciało i twarz. Korzysta z ponad 40 rodzajów sygnałów, posiada 20 elektrod do wykorzystania jednocześnie na ciało i twarz. Kilkadziesiąt programów do wyboru pozwala bezproblemowo dopasować wykonywany zabieg do potrzeb Klienta. Excel Pro znakomicie sprawdza się w terapiach kombinowanych – współpracując z urządzeniem do endomasażu – Endermologią LPG czy też z urządzeniami ultradźwiękowymi Medicell do liposukcji kawitacyjnej.

 

 

 

 

 

 

EXCEL PRO ULTRATONE

BIOSTYMULACJA CIAŁA I TWARZY

 

 

 

 

 

 

 

Zabieg trwa od 17 do 40 minut [w zależności od wybranego programu], podczas każdego zabiegu można przeprowadzić wiele zróżnicowanych faz. Zalecana minimalna seria to 8 zabiegów.

 

 

wskazania do zabiegu Excel Pro

Zastosowanie


 

 • redukcja obwodów
 • zmniejszenie cellulitu
 • ultraszybkie wyszczuplanie
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • drenaż limfatyczny, detoks
 • wzrost sprawności mięśni [w rehabilitacji – odbudowa mięśnia, w sporcie – wzrost jego siły, szybkości i wytrzymałości]
 • wspomaganie rehabilitacji, także po kontuzjach sportowych

 

efekty i korzyści z zabiegu Excel Pro Ultratone

Efekty


 

Wysoka skuteczność zabiegów prowadzi do satysfakcjonujących i długo utrzymujących rezultatów.

Dla zdrowej osoby, korzystającej z zabiegów wyszczuplania, typowym rezultatem jest jeden “rozmiar ubraniowy” mniej po serii ok. 8 zabiegów.

 

Excel Pro Ultratone - przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


 

 • ciąża
 • epilepsja
 • stany zapalne skóry
 • rozrusznik serca
 • ciężka miażdżyca tętnic
 • nowotwory
 • zakrzepowe zapalenia żył
 • poważne nadciśnienie
 • ciężkie choroby serca, nerek, wątroby
 • zapalenia nerwów
 

 

Excel PRO Ultratone

Excel PRO Ultratone

Excel PRO Ultratone

 

 

 

 

Przykładowe programy zabiegowe

 

 

 

Multibody

Zabiegowi możesz poddać do 6 różnych partii ciała jednocześnie lub oddzielnie. Każdej z wybranych partii system EXCEL PRO aplikować może dowolnie wybrany program.

 

Rehabilitacja

To potencjalnie bardzo silny program, łączący korzyści płynące z aktywnych skurczy mięśni oraz towarzyszące im zmiany w pracy metabolizmu i krążenia krwi.

 

Kuracja po porodzie

Powrót do sylwetki sprzed ciąży [mięśnie miednicy i brzucha], długi czas stymulacji z niską częstotliwością połączony z wysoce specyficznym układem płytek, wzmocni i zregeneruje dno miednicy i mięśnie posturalne aby przywrócić ich elastyczność.

 

Ultraszybkie wyszczuplanie

Program ten służy do szybkiej redukcji centymetrów z efektami widocznymi już po pierwszym zabiegu. Zmienne kształty fal i impulsów, pomogą pozbyć się nadmiaru cieczy w organizmie, redukować tłuszcz i wzmocnić mięśnie dla szybkich efektów w okolicach brzucha, bioder, ud i talii.

 

 

Kuracja antycellulitowa

Ten program można łączyć ze specjalnymi kremami lub żelami wyszczuplającymi i antycellulitowymi, by zmaksymalizować efekt redukcji cellulitu. Biostymulacja pomoże rozbić tkankę tłuszczową i wraz z delikatnym pompowaniem systemu limfatycznego usunie ją.

 

Ujędrnianie pośladków i ud

Głębokie i zagęszczone impulsy połączone z sygnałami antycelulitowym i wzbogacone o mikroprądy pomogą wyszczuplić uda i nadadzą pośladkom jędrny i zgrabny kształt. To idealny program do redukcji efektu “kształtu gruszki” i wygładzenia głębokich złogów tłuszczu.

 

Ujędrnianie skóry

Ten program stworzono do stymulacji kolejnych warstw skóry, by przywrócić elastyczność, pobudzić produkcję kolagenu i elastyny uzyskując zdrową skórę, poprawę krążenia krwi w celu dotlenienia skóry i odprowadzenia toksyn, aby ją ujędrnić.

 

Ujędrnianie biustu i dekoltu

To odpowiednio dobrana sekwencja sygnałów aby jak najefektywniej stymulować, kształtować i modelować te trudne do wyćwiczenia obszary ciała.

 

 

 

 

 

EXCEL PRO ULTRATONE

 

 

 

 

 

 

Body building

Zaprojektowany na podstawie badań we współpracy ze sportowcami z całego świata, używa energicznej stymulacji o wysokiej częstotliwości i naprzemiennych okresów skurczu i rozluźnienia by dotrzeć do mięśni kształtujących sylwetkę. Możesz wzmocnić oraz kształtować rzeźbę konkretnych mięśni szkieletowych, aż do momentu uzyskania żądanego wymiaru.

 

Holistyczny fitness

Intensywna stymulacja stopniowo przekształca mięśnie modelując je bez nadmiernego rozrostu, poprawia ogólną sprawność fizyczną. Program polecany w przypadku przygotowania mięśni do zwiększonego wysiłku [np. do sezonu narciarskiego itp.].

 

Drenaż limfatyczny, detoks

Głęboki kojący masaż, połączony z drenażem limfatycznym wspomaga usuwanie z organizmu nadmiaru płynów i toksyn przez co zmniejsza się opuchlizna w obrębie brzucha i kostek.

 

Ultratone Maintenance

Program wykonywany dwa razy w miesiącu zapewni utrzymanie dotychczas wypracowanych zabiegami rezultatów. Cały, poddany zabiegowi obszar jest dotleniany, odżywiany i zasilany w substancje odżywcze.

 

 

 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją