BOA Max

zabiegi na ciało
 

 

 

Siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, hormony, używki oraz współistniejące choroby – wszystko to sprzyja kumulacji w organizmie toksyn oraz nadmiaru wody, co prowadzi do zmian zwłóknieniowych w tkance podskórnej, objawiających się jako cellulit.

Na szczęście można temu skutecznie zapobiegać wykorzystując możliwości jakie daje nam zabieg BOA Max, a właściwie zabieg zwany inaczej drenażem limfatycznym. Dzięki sekwencyjnemu masażowi uciskowemu zostaje pobudzone krążenie żylne oraz odprowadzony nadmiar limfy. Skutkuje to redukcja obrzęków, poprawą komfortu podczas chodzenia oraz, co ważne, dzięki poprawie ukrwienia tkanek następuje poprawa ich trofiki, co sprzyja detoksykacji organizmu a w konsekwencji powoduje skuteczną walkę z cellulitem oraz usprawnia proces odchudzania.

 

 

 

 

 

 

MASAŻ UCISKOWY PRZY POMOCY BOA MAX TO EFEKTYWNY, BEZPIECZNY I NIEINWAZYJNY SPOSÓB NA WYMODELOWANIE SWOICH NÓG, BIODER, POŚLADKÓW ORAZ RAMION

 

 

 

 

 

 

 

Rodzaje zabiegów BOA Max

 

 

Drenaż limfatyczny


 

Rozwiązuje problem ciężkich, opuchniętych nóg, usprawnia krążenie, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się zmian zastoinowych, co z kolei pomaga zapobiec tak groźnemu schorzeniu jak zakrzepica żył głębokich. Ten rodzaj zabiegu BOA Max polecany jest szczególnie dla Pań, które wykonują prace siedzącą bądź stojącą, a ich nogi narażone są na problemy naczyniowe.

 

Odchudzający masaż uciskowy


 

Masaż odchudzający przy pomocy BOA Max usuwa zastoje limfatyczne, dzięki czemu niweluje obrzęk a ponadto usprawniając krążenie poprawia trofikę tkanek, przez co proces odchudzania jest bardziej efektywny. Zabieg ten skierowany jest dla osób, które mają problem z nadwagą lub walczą z otyłością i chcą wymodelować swoje ciało poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg skutecznie wspomagający walkę z cellulitem, ujędrniający skórę, poprawiający jej jakość i modelujący sylwetkę.

 

 

 

 

 

Zabieg

 

 

wskazania do zabiegu BOA Max

Wskazania


 

 • Redukcja cellulitu 1 i 2 stopnia
 • Nadwaga
 • Otyłość
 • Odchudzanie kończyn i zwalczanie cellulitu
 • Wspieranie terapii redukujących lokalne otłuszczenia
 • Terapia uzupełniająca po liposukcji chirurgicznej, lipolizie chemicznej i laserowej oraz po lipolizie kawitacyjnej
 • Obrzęki kończyn górnych po mastektomii
 • Obrzęki kończyn dolnych o różnej etiologii
 • Profilaktyka niewydolności żylnej
 • Profilaktyka przeciwzakrzepowa
 • Wspomaganie leczenia niewydolności limfatycznej
 • Rehabilitacja po urazach i kontuzjach.

 

przebieg zabiegu Boa Max

Przebieg


 

BOA Max zawiera specjalnie skonstruowane rękawy i nogawki wypełniane w trakcie zabiegu powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe pobudzające krążenie limfy.

W czasie zabiegu delikatny bezpośredni nacisk wywierany jest na stawy skokowe, łydki, kolana, pośladki, aż do talii oraz na ramiona. Podczas zabiegu Twoje ciało jest zrelaksowane i nie odczuwasz żadnego bólu.

Po zabiegu ciało jest odprężone i ożywione. Znikają obrzmienia, ustępuje uczucie ociężałości, a Twoja skóra staje się dużo bardziej gładsza, jędrna i sprężysta.

Pojedynczy zabieg trwa ok 40 minut.

 

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

Pakiety zabiegów

PakietCena
Pakiet 5 zabiegów500,00 zł
Pakiet 10 zabiegów950,00 zł
Pakiet 15 zabiegów1400,00 zł

 

Zabiegi pojedyncze

ZabiegCena
Drenaż limfatyczny po mastektomii30,00 zł

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją