Alliance LPG Endermologie

zabiegi na ciało
 

 

 

Endermologie Cellu M6 Alliance by LPG

 

Alliance LPG Endermologie – nowy patent LPG® w 2017 roku

 

Alliance LPG Endermologie to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

 

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu.

 

 

ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM

 

SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH

 

GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE

 

GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. “TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY

 

 

 

 

Urządzenie

 

 

 

Innowacyjna głowica zabiegowa


 

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na czas zabiegu, odczucia zabiegowe i efekty zabiegu.

Alliance

 

 

Sensor identyfikacji skóry


 

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance [ASI], umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Cellu M6 Alliance

 

 

 

Nowy patent Alliance

 

Nowy patent Alliance to między innymi nowy typ głowicy zabiegowej gwarantującej jeszcze bardziej komfortowy zabieg i co najbardziej istotne – jednocześnie oddziałującej na trzy aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu.

 

Endermologie Alliance

Alliance głowice zabiegowe

 

 

 

Zabieg

 

Technika Endermologie® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez zmienne kierunki i różne prędkości obrotu. Po pobudzeniu komórek następuje naturalne uwalnianie tłuszczu, przywrócona zostaje prawidłowa wymiana płynów w procesie krążenia. Proces zabiegowy również w naturalny sposób aktywuje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które wspomagają efekt trwałego liftingu.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium “Endermowear”, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

 

 

wskazania do zabiegu

Wskazania


 

 • odchudzanie
 • wyszczuplanie
 • modelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • odmłodzenie
 • poprawa jędrności skóry
 • działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni

 

efekty i korzyści z zabiegu Alliance

Korzyści


 

 • ujędrnienie
 • wcięcie w talii
 • wygładzenie cellulitu
 • skuteczność i szybkie rezultaty już po trzeciej sesji zabiegowej

 

przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


 

 • stany zapalne
 • infekcje
 • nowotwory
 • antykoagulanty
 • ciąża [z wyjątkiem zabiegu na nogi]
 • zapalenie żył
 

 

 

Badanie endermologie® Dermscan z 2016 roku wykazało, że już po pierwszych kilku sesjach zabiegowych 67% kobiet zaobserwowało efekty wygładzenia cellulitu, 71% odnotowało zwiększenie jędrności skóry a obwód w talii zmniejszył się aż o 5,2cm.

 

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu Endermologie® Alliance zabieg jest obecnie trzykrotnie wydajniejszy – podczas pojedynczego przesunięcia głowicy realizowane są jednocześnie ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu. Ponadto, dzięki nowej głowicy na obszar zabiegowy oddziałuje podciśnienie zmienne (impulsowe) zamiast znanego z poprzednich urządzeń ciągłego, a to sprawia, że zabieg jest jeszcze łagodniejszy, przyjemniejszy, bardziej relaksujący a jednocześnie wydajniejszy.

 

 

częstotliwość wykonywania zabiegu

Częstotliwość zabiegów


 

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 8 do 12 zabiegów. Podstawowy zabieg drenażu trwa 30 minut, zabiegi personalizowane 50-60 minut.

 

zalecenia w okresie zabiegów

W okresie zabiegów


 

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją