Rehabilitacja

zabiegi na ciało
 

 

 

Z myślą o dobrym samopoczuciu naszych klientek pragniemy zachęcić do skorzystania z naszego Programu Rehabilitacyjnego, który zadba o Wasze zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. W Programie zapewniamy gamę różnorodnych zabiegów, m.in. masaże, elektrostymulację, zabiegi niwelujące bóle, drenaż limfatyczny itp. Jesteśmy salonem przyjaznym Amazonkom. Każdą klientkę traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

 

 

 

 

elektrostymulacja

Elektrostymulacja


Zabieg, w którym wykorzystuje się prądy małej częstotliwości w celu wywołania skurczu [pobudzenie] mięśni lub nerwów. Prądy te złożone są z impulsów o różnym przebiegu i częstotliwości, które można dowolnie regulować i dowolną ilość razy powtórzyć. Istnieją dwie metody: jednobiegunowa [elektrodę przykłada się w miejscu gdzie nerw wnika bezpośrednio do mięśnia] lub dwubiegunowa [2 elektrody przykłada się w pobliżu przyczepów mięśnia odnerwionego – włókna straciły zdolność przewodzenia impulsów].

 

BOA Max

BOA Max


BOA MAX mechaniczny drenaż limfatyczny, który jest świetną alternatywą dla drenażu manualnego. Użycie tej formy zabiegów daje wyjątkowo dogłębny efekt, dzięki możliwości opracowania dużych partii ciała niemalże jednocześnie. Masaż drenujący polecamy osobom, u których występują obrzęki będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest stosowany w zaburzeniach ukrwienia kończyn dolnych i górnych, zaburzeniach odżywczych skóry i mięśni, regeneracji powysiłkowej, głównie kończyn dolnych. Jego spektrum działania jest bardzo rozległe i jest stosowane przy przewlekłych obrzękach, w niewydolności żył oraz w opiece pourazowej i w terapii np.: u kobiet po mastektomii. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość. Jest stosowany w zaburzeniach ukrwienia kończyn dolnych i górnych, zaburzeniach odżywczych skóry i mięśni, regeneracji powysiłkowej, głównie kończyn dolnych.

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

Cennik

ZabiegCzas trwaniaCena
Elektrostymulacjaok. 20 min.25,00 zł
BOA Max kończyny dolneok. 40 min.30,00 zł
BOA Max kończyny górne (*)ok. 40 min.25,00 zł

 

*/ Zabieg na kończyny górne dla Pań po mastektomii.

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją