Promocja zabiegów Icoone

18.05.2016
 

 

 

Dziś za pomocą niezwykle wysoko wyspecjalizowanych urządzeń można skutecznie i bezboleśnie wywalczyć wymodelowaną i zgrabną sylwetkę, która sprawi, że poczujesz się jak gwiazda szklanego ekranu.

Icoone® to zabiegi modelujące i kształtujące sylwetkę, rozbijające tkankę tłuszczową, wyszczuplające i ujędrniające sylwetkę. Icoone® ujędrniania, wyszczupla i rozbija tkankę tłuszczową z trudno dostępnych miejsc, takich jak: brzuch, uda, ręce czy łydki. Robi to bezboleśnie i bez powikłań, działając na każdy milimetr skóry. Efektem tych działań jest pobudzenie układu limfatycznego, rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu, wymodelowanie sylwetki. 16 wbudowanych programów medycznych i 12 estetycznych pozwala odzyskać młody wygląd, oraz pęknie wymodelować ciało. Błyskawicznie wyszczupla ciało [ręce, nogi, łydki, boczki, brzuch], do tego podnosi pośladki.

Icoone® został stworzony do walki z niechcianą tkanką tłuszczową, cellulitem i luźną skórą.

 

 

Promocja zabiegów Icoone

 

 

12 zabiegów Icoone na całe ciało

Base [20 min.] + 3x Focus [30 min.]

 

W prezencie 4 zabiegi Vanquish ME

na brzuch

 

 

Cena pakietu: 2200,00 zł

 

 

Vanquish ME™ to zabiegi ukierunkowane wyłącznie na odchudzanie i wyszczuplanie. Doskonałe rezultaty i rozbudowane łączone pakiety zabiegowe!

Vanquish ME™ to nowa era w modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, jest niesamowitym skokiem technologicznym, niepodobnym do żadnego urządzenia, które można spotkać na rynku. Vanquish ME™ jest stosowany na obszarach miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej takich jak brzuch, boki, uda i pośladki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i wyjątkowo skuteczny. Trwa około 30 minut, a tuż po nim można wrócić do swoich codziennych zajęć. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Seria 4-6 zabiegów pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu. Zabiegi aparatem Vanquish ME™ kochają gwiazdy! Dlaczego? Ponieważ po jednym zabiegu tracą nawet kilka centymetrów w obwodzie brzucha! Vanquish ME™ to prawdziwa rewolucja w światowej medycynie estetycznej. Nazywany jest nowym królem modelowania sylwetki.

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegów na ciało Icoone [tutaj] oraz Vanquish [tutaj]