Peeling kawitacyjny

Zabiegi Jean d’Arcel

kosmetyka twarzy
 

 

 

 

Peeling kawitacyjny to bezpieczna alternatywa dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze. Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowując ją do wprowadzenia substancji aktywnych. Peeling kawitacyjny można przeprowadzać na twarzy, dekolcie, plecach i biuście.

 

 

Zabieg

 

 

Bardzo dobre efekty w kosmetyce estetycznej uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą [ultradźwiękami]. Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. Zabieg sonoforezy nadaje się dla każdego rodzaju skóry, pomaga rozwiązać wiele problemów kosmetycznych i jest doskonałym dopełnieniem np. zabiegu oczyszczania.

Peeling kawitacyjny to dużo skuteczniejsza metoda, niż powszechnie stosowane peelingi. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, ma działanie dezynfekujące. Oczyszczanie kawitacyjne powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania jest gładka cera, skóra staje się delikatna w dotyku, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi, zdezynfekowana [bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane, a tym samym zniszczone]. Podczas zabiegu skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które zniknie po kilku minutach.

 

 

 

 

 

 

NOWOCZESNA I BEZBOLESNA

METODA OCZYSZCZANIA SKÓRY

 

 

 

 

 

 

 

wskazania do zabiegu

Wskazania


 

 • trądzik
 • łojotok
 • poszerzone pory
 • regeneracja skóry
 • redukcja zmarszczek
 • nawilżenie
 • zaskórniki i prosaki
 • worki i cienie pod oczami
 • wzmocnienie naczyń krwionoścnych

 

korzyści dla twarzy

Efekty


 

 • usuwa zanieczyszczenia skóry
 • bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
 • usuwa martwe komórki skóry
 • uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
 • przyspiesza mikrokrążenie
 • pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące
 • głęboko nawilża poprzez mikro masaż
 • pozostawia odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę

 

częstotliwość wykonywania zabiegu

Częstotliwość zabiegów


 

Ilość zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie do potrzeb naszej skóry. Zazwyczaj należy przeprowadzić serię ok. 5 – 10 zabiegów.

Polecamy wykonywanie 1 – 2 zabiegów w tygodniu. W profilaktyce wystarczy 1 zabieg w miesiącu.

 

 

 

 

Ultradźwięki i substancje aktywne

 

Oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej wzbogacone jest o mikromasaż, który poprawia cyrkulację krwi i dotlenianie komórkowe, pobudza aktywność komórkową oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Oczyszcza pory i wygładza skórę, wzmacnia i uszczelnia naczynia włosowate, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę. Ta faza zabiegu powoduje przenikanie substancji aktywnych zawartych w preparatach kosmetycznych do głębiej położonych warstw skóry. To działanie wywołuje poprawę syntezy komórkowej, poprzez zaopatrzenie komórek w tlen i substancje odżywcze oraz doprowadzenie wody do najgłębiej położonych warstw skóry.

 

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

Peeling kawitacyjny

ObszarCzas trwania zabieguCena za 1 zabieg
Twarz + szyjaok. 25 min.50,00 zł
Twarz + szyja + maska nawilżającaok. 40 min.90,00 zł
Twarz + szyja + maska rozświetlającaok. 40 min.90,00 zł
Twarz + szyja + maska regenerująco - napinającaok. 40 min.100,00 zł
Twarz + szyja + dekoltok. 30 min.60,00 zł
Twarz + szyja + dekolt + maska nawilżającaok. 50 min.90,00 zł
Twarz + szyja + dekolt + maska rozświetlającaok. 50 min.100,00 zł
Twarz + szyja + dekolt + maska regenerująco - napinającaok. 50 min.110,00 zł

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

Jean d'Arcel

 

 

 

Firma Jean D’Arcel Cosmetique została założona w 1960r. przez Paula Sergent w Paryżu. Dzięki 55-letniej tradycji oraz doskonałemu połączeniu francuskiej finezji i niemieckiej solidności zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku kosmetycznym oraz eksportuje swoje produkty do ponad 42 krajów na świecie. Dokładna selekcja materiałów do produkcji oraz ich ostrożne przetwarzanie jest podstawą wysokiego stopnia tolerancji i efektywności produktów. Wysoka skuteczność kosmetyków i zmysłowe nuty zapachowe sprawiły, że zaufali jej nie tylko profesjonaliści, ale również ich klienci.

 

 

 

 

Zabiegi Jean D’Arcel

 

 

ZABIEG GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY

 

Oczyszczanie skóry to pierwszy i podstawowy krok konieczny dla każdego rodzaju skóry, bez którego wszystkie inne zabiegi są mniej efektywne. Bez prawidłowego zabiegu usunięcia zanieczyszczeń, makijażu oraz martwych komórek naskórka, nawet najlepszy kosmetyk może nie przynieść efektów, gdyż nie będzie mógł wniknąć w głąb skóry. Zabieg oczyszczania peelingiem kawitacyjnym jest najnowszą, bezbolesną metodą oczyszczania cery ultradźwiękami. W porównaniu z tradycyjnym oczyszczaniem ma wiele dodatkowych zalet. Skóra po zabiegu jest sterylnie oczyszczona, delikatnie złuszczona i pobudzona do regeneracji oraz promienna i rozświetlona.

 

Cennik

Zabieg głęboko oczyszczający +Czas trwania zabieguCena za 1 zabieg
ampułka + maska oczyszczająco - ściągającaok. 70 min.90,00 zł
ampułka + maska oczyszczająco - ściągająca + maska algowaok. 90 min.120,00 zł

W cenie zabiegów sonofereza

 

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

 

Zabieg jest nowym sposobem nawilżającej pielęgnacji za pomocą wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który zapobiega utracie wilgoci w skórze oraz wspomaga regenerację naturalnego płaszcza hydro-lipidowego. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, która wymaga natychmiastowego nawilżenia.

 

Cennik

Zabieg nawilżający +Czas trwania zabieguCena za 1 zabieg
ampułka + maska nawilżającaok. 70 min.120,00 zł
ampułka + maska nawilżająca + maska algowaok. 90 min.150,00 zł

W cenie zabiegów sonofereza

 

 

 

ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY z wit. C

 

Kompleksowy zabieg z wysoką zawartością witaminy C, która stymuluje syntezę włókien kolagenowych, wzmacnia kondycję skóry i pozytywnie wpływa na jej sprężystość. Substancje aktywne dadzą natychmiastowy efekt rozświetlenia i dodadzą skórze energii. Zabieg skierowany dla skór szarych, zmęczonych pozbawionych blasku, idealny również dla palaczy.

 

Cennik

ZabiegCzas trwania zabieguCena za 1 zabieg
Zabieg rozświetlający z wit. C min. + ampułka + maska rozświetlającaok. 70 min.120,00 zł
Zabieg rozświetlający z wit. C + ampułka + maska rozświetlającaok. 90 min.150,00 zł

W cenie zabiegów sonofereza

 

ZABIEG REGENERUJĄCO – NAPINAJĄCY

 

Zabieg ten oferuje intensywną pielęgnację w połączeniu z korzystnym, relaksującym doświadczeniem terapeutycznym. Skóra, na której znajdują się oznaki zmęczenia i wyczerpania zostaje pobudzona do regeneracji. Fitohormony przywracają funkcje komórkowe, prowadząc do zwiększenia gęstości skóry. Poprzez ochronę tkanek łącznych, kontury twarzy staja się bardziej wyraziste, a dodatkowe pobudzanie procesów metabolizmu komórek przywraca blask całej skórze twarzy. Optymalna równowaga pomiędzy jędrnością i miękkością skóry twarzy, szyi i dekoltu zostaje przywrócona. Efekty odmładzające widoczne są natychmiast i utrzymują się znacznie dłużej niż po jakimkolwiek innym zabiegu.

 

Cennik

Zabieg regenerująco - napinający +Czas trwania zabieguCena za 1 zabieg
ampułka + maska regenerująco - napinającaok. 70 min.140,00 zł
ampułka + maska regenerująco - napinająca + maska algowaok. 90 min.170,00 zł

W cenie zabiegów sonofereza

 

 

 

Jako dodatek do zabiegów polecane jest również dołączenie Peelingu Kawitacyjnego (+ 20,00 zł) i/lub Mikrodermabrazji Diamentowej (+ 40,00 zł).

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją