Rytuały SPA

zabiegi na ciało
 

 

 

 

Termin SPA – w języku potocznym przyjął się jako określenie kurortu / zakładu leczniczego lub ogólnie lecznictwa przy użyciu wody i innych “elementów okładu na ciało”. Pochodzi od nazwy miasta – uzdrowiska w Belgii, w prowincji Liège, słynnego z gorących źródeł leczniczych. Spa było znanym uzdrowiskiem już od XIV wieku.

 

 

 

 

chocolate spa - masaż czekoladowy

Chocolate SPA


Masaż czekoladowy to niezwykle zmysłowy zabieg, który jest wspaniałym w doznaniach połączeniem masażu relaksacyjnego i wyszczuplającego. Rytuał zapoczątkowany jest peelingiem czekoladowym na bazie kakaowca, następnie wykonywany jest zmysłowy masaż całego ciała z użyciem płynnej, gorącej czekolady. Masaż ten działa odmładzająco. Poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz hamuje proces starzenia i chroni ją przed utratą wilgotności. Dzięki niemu skóra staje się delikatna i gładka. Ponad to czekolada pomaga usunąć z ciała toksyny i jest bardzo pomocna w zwalczaniu cellulitu. Chocolate SPA to połączenie aromaterapii i termoteapii a unoszący się w powietrzu zapach czekolady wpływa na poprawę samopoczucia, rozjaśnia umysł i pobudza zmysły.

 

coffee spa - masaż kawowy

Coffee SPA


Rytuał Coffee SPA to aromatyczny zabieg wykonywany na bazie doskonale wyselekcjonowanych ziaren kawy, które dogłębnie pobudzają mikrocerkulację a zarazem są idealną alternatywą na stworzenie perfekcyjnej sylwetki i pozbycie się cellulitu. Ten ekskluzywny zabieg składa się z dwóch części: peelingu kawowego oraz masażu drenującego wykonanego na bazie kremu kawowego, który przyspiesza spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zbieg ten jest doskonałym połączeniem relaksu wraz z kuracją wyszczuplającą, modelującą i kształtującą sylwetkę.

 

 

 

 

 

 

DAY SPA

 

 

 

 

 

 

 

aromatic spa - aromaterapia

Aromatic SPA


Masaż ciepłym olejkiem pochodzącym z płonącej świecy wykorzystujący właściwości przepięknie pachnących olejków esencjonalnych, które tworzą podczas masażu cudowną atmosferę relaksu i odprężenia. Doskonale wygładza, skóra staje się gładka, miękka, delikatna i subtelnie pachnąca. Masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Masaż z wykorzystaniem płonącej, zapachowej świecy przynosi ukojenie ciału i duszy.

 

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

ZabiegCzas trwaniaCena
Chocolate SPAok. 90 min.160,00 zł
Coffee SPAok. 90 min.160,00 zł
Aromatic SPAok. 45 min.100,00 zł

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 
 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją