Peeling ciała

zabiegi na ciało
 

 

 

 

peeling czekoladowy

Peeling czekoladowy


Peeling na bazie żelu z zawartością drobno zmielonych łusek z nasion kakaowca. Posiada doskonałe własności ścierające warstwę rogową naskórka. Dodatek ekstraktu czekoladowego nadaje peelingowi walory aromoterapeutyczne. Skóra po zmyciu pozostaje miękka, gładka, doskonale nawilżona i pachnąca czekoladą

 

peeling kawowy

Peeling kawowy


Aromatyczny peeling przeznaczony do zabiegów na ciało w ramach wyszczuplania i walki z cellulitem. W skład peelingu wchodzą nasiona kawy Arabica posiadające znakomite właściwości ścierające i nawilżające. Ponadto dodatek ekstraktu kawy bogatego w polifenole, działa przeciw starzeniu się skóry. Po wykonanym peelingu skóra jest gładka, doskonale ukrwiona i jędrna.

 

 

peeling żurawinowy

Peeling żurawinowy


Peeling żurawinowy doskonale złuszcza obumarłe komórki warstwy rogowej naskórka. Skóra staje się aksamitnie gładka, miękka i delikatna, a świeży owocowy zapach zapewnia przyjemność stosowania. Zabieg wspaniale złuszcza i wygładza naskórek, zawarty w peelingu ekstrakt z żurawiny kanadyjskiej jest źródłem stabilnej witaminy C, stymuluje syntezę kolagenu, ujędrnia, wzmacnia naczynia krwionośne, oraz regeneruje i łagodzi drobne podrażnienia.

 
 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

ZabiegCzas trwaniaCena
Peeling kawowyok. 30 min.60,00 zł
Peeling czekoladowyok. 30 min.60,00 zł
Peeling żurawinowyok. 30 min.60,00 zł

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 
 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją