Masaże

zabiegi na ciało
 

 

 

 

Historia masażu wywodzi się ze starożytności, kiedy to był on uzupełnieniem obrzędów religijnych, a z czasem części oddziaływań medycyny ludowej. Zapoczątkowany w Indiach i Chinach, stanowił naturalną metodę leczniczą. Już Hipokrates, a potem Celsus i Galena wskazywali na wykorzystanie masażu w leczeniu konkretnych chorób. W XVI wieku techniką masażu zajął się francuski lekarz Ambroży Paré. W wyniku badań nad fizjologią masażu oraz w oparciu o obserwację pozytywnych skutków masażu u chorych po operacjach, w swojej pracy naukowej ogłosił on masaż jako oficjalną metodę leczenia.

 

 

 

 

masaż relaksacyjny ciała

Masaż relaksacyjny


Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Wywiera wielokierunkowy, dobroczynny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Jest to najlepsza forma masażu o działaniu łagodzącym stres oraz przyspieszającym wypoczynek fizyczny i psychiczny. Polecany dla wszystkich.

 

masaż częsciowy ciała

Masaż częściowy


Podstawowa technika masażu leczniczego na wybranej partii ciała, to masaż ukierunkowany na potrzeby indywidualne klienta. Po krótkiej konsultacji wykonywany jest masaż na partie najbardziej potrzebujące odprężenia. Jest to masaż o działaniu przeciwbólowym, zmniejszającym wzmożone napięcie mięśniowe.

 

 

masaż leczniczy pleców

Masaż leczniczy pleców


Zmniejsza napięcie nerwowo- mięśniowe, pozwala odzyskać utraconą elastyczność. Masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia. Poprzez wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, działamy profilaktycznie zapobiegając zespołom bólowym pleców. Masaż ma za zadnie działać leczniczo nie tylko miejscowo, ale również na cały nasz organizm.

 

masaże bańką chińską

Masaż bańką chińską


Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Bardzo dobrze działa antycellulitowo, znacznie poprawia się jakość skóry, która staję się bardziej jędrna i elastyczna, natomiast w wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim takie masaże doskonale uspokajają i relaksują. Są zalecane dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 

 

 

 

 

 

TWOJE CHWILE

 

 

 

 

 

 

 

masaże gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami


Intensywny masaż całego ciała, działa tonizująco na ośrodkowy układ nerwowy, niweluje ból i zmęczenie mięśni, wycisza i odpręża. Łączy w sobie znakomitą pielęgnację z absolutnym odprężeniem i odczuwalnym dopływem energii. Ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni. Wspaniałym dodatkiem przy masażu jest ekskluzywny olejek, który głęboko wnika w skórę, dzięki temu głęboko ją nawilża i poprawia jej napięcie. Po masażu ciepłymi kamieniami nasze ciało jest więc nie tylko rozluźnione, ale też gładkie, jędrne i gruntownie wypielęgnowane.

 

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

ZabiegCzas trwaniaCena
Masaż relaksacyjny ciałaok. 60 min.100,00 zł
Masaż częściowyok. 30 min.50,00 zł
Masaż leczniczy plecówok. 30 min.50,00 zł
Masaż bańką chińskąok. 40 min.70,00 zł
Masaż gorącymi kamieniamiok. 60 min.180,00 zł

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 
 

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją