LPG ® Endermologie ®

zabiegi na ciało
 

 

 

Lipomassage® metodą Endermologie® to nowatorska metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą zabiegu Lipomassage® jest jego precyzja, może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modeluje sylwetkę zgodnie z Twoim życzeniem.

 

 

 

 

 

LPG® Endermologie®

Lipomassage® Modelowanie sylwetki

 

Unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej

 

 

 

 

 

 

Zabieg LPG Endermologie

 

 

Technika LPG ® Endermologie ® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

 

 

zabieg endermologii

Podnoszenie skóry do góry, rolki obracają się z różną prędkością w jednym kierunku – działanie mające na celu:

 • wygładzanie cellulitu
 • stymulacja układu limfatycznego
 • modelowanie sylwetki

 

lipomassage

Równomierne wciągnięcie skóry do wnętrza głowicy, poddanie jej działaniu rolek obracających się przeciwbieżnie, pozwalające na:

 • działanie na złogi tłuszczu
 • stymulację adipocytów
 • aktywację lipolizy

 

endermologia LPG

Zwolnienie skóry, rolki pracują przeciwbieżnie z jednakową prędkością. Takie działanie wspomaga:

 • stymulację produkcji kolagenu
 • stymulację produkcji elastyny
 • tonizację tkanki skóry
 

 

Opatentowane rolki LPG® Endermologie® wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zasysania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu). Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry.

 

 

 

 

 

wskazania do zabiegu

Dla kogo


 

Metoda LPG® Endermologie® jest wysoce efektywną metodą leczenia cellulitu, redukcji lokalnych otłuszczeń i służy znacznej poprawie po mastektomii. Terapeuci specjalizujący się w metodzie liposukcji [odsysania tłuszczu] często stosują metodę LPG Endermologie przed zabiegiem, aby zmiękczyć tkankę co ułatwia przeprowadzenie zabiegu odsysania, oraz po zabiegu – w celu poprawy stanu i wyglądu skóry.

 

efekty i korzyści z zabiegu LPG Endermologie

Korzyści


 

 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wymodelowana sylwetka
 • ujędrniona skóra
 • odtruwanie z toksyn

 

przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


 

 • przepuklina
 • naczyniaki
 • żylaki, zapalenie żył
 • nowotwory
 • ciąża [4 miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim]
 • uszkodzenia skóry
 • zażywanie leków na krzepliwość krwi
 

 

 

 

Zalecenia

 

 

częstotliwość wykonywania zabiegu endermologii

Częstotliwość zabiegów


 

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg LPG Endermologie trwa 45 minut.

Zabieg może być wykonywany na całym ciele, z pominięciem okolic piersi.

 

LPG Endermologie - zalecenia w okresie zabiegów

W okresie zabiegów


 

Znakomite wyniki, jakie dają zabiegi LPG Endermologie można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 

 

 

 

 

 

LPG® Endermologie®

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość dzięki odnowieniu włókien kolagenu i elastyny

 

 

 

 

 

 

 

Skuteczność metody LPG Endermologie została przebadana i sprawdzona przez czołowe ośrodki naukowe świata, takie jak Uniwersytety Nowojorski, w Sienie, Brukselski, Uniwersytet Vanderbilt, Instytut Kardiologiczny w Mińsku. Endermologia jako jedyna metoda uzyskała w USA potwierdzenie skuteczności działania od FDA – Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

 

 

 

 

Cennik zabiegów

 

 

 

Pakiety zabiegów

Promocja zabiegów LPG Endermologie

Czas trwania pojedynczego zabiegu: 45 minut

 

Zabiegi pojedyncze

ZabiegCena
Zabieg pojedynczy na całe ciało100,00 zł
Zabieg podtrzymujący po skończonej serii100,00 zł
Kostium do zabiegu30,00 zł

 

Centrum Urody i Fitnessu zastrzega sobie prawo do zmiany cen pakietów zabiegowych jak i pojedyńczych zabiegów. W przypadku rezygnacji z zakupionych usług ich koszt nie podlega zwrotowi. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.71 kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LPG Systems. Kopiowanie, nawet częściowe jest niedozwolone.