Karboksyterapia Julie

zabiegi na ciało
 

 

 

Karboksyterapia Julie
niekwestionowany hit zabiegów beauty i kosmetyki estetycznej!

 

Witaj w świecie inteligentnej karboksyterapii. W systemie, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Julie to pierwszy tak zwany inteligentny system carboxytherapy.

 

Karboksyterapia to terapia o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości. System karboksyterapii Julié posiada inteligentny i innowacyjny system, który dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jego stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Niespotykany dotychczas w urządzeniach do karboksyterapii tryb podgrzewania gazu minimalizuje negatywne odczucia podczas zabiegu.

 

Karboksyterapia Julie

 

 

Urządzenie

 

 

Julié


 

Aparat Julié to bezpieczne, nieinwazyjne, inteligentne urządzenie do karboksyterapii z możliwością szczegółowego dobrania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta.

Objętość i odpowiednie ciśnienie podawanego gazu CO2 uzależnione jest od stopnia zaawansowania procesu zabiegowego.

Dwutlenek węgla jest przed iniekcją podgrzewany co minimalizuje nieprzyjemne odczucia dyskomfortu podczas zabiegu.

 


 

unique Julie

julie carboxytherapy

 

 

 

 

Innowacyjne rozwiązania Karboksyterapii Julié

 

 

Julié Carboxytherpy to pierwszy na świecie aparat, który korzysta z systemu S&INT™ – Smart & Intuitive. Przed wykonaniem zabiegu system sam wskazuje zalecane miejsca zabiegu, określa i ustawia pożądany przepływ CO2, odpowietrza system, wyświetla ważne informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

 

 

air clean system

 

Bezpieczeństwo osoby poddającej się zabiegowi to priorytet. System Julie całkowicie pozbywa się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia przed zabiegiem co gwarantuje sterylność oraz bezpieczeństwo zabiegu.

 

double heating system

 

Innowacyjny, opatentowany tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla (połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie) znacząco redukujący odczucia bólowe podczas zabiegu.

 

hybrid filtering system

 

To złożony z dwóch niezależnych filtrów układ zapewniający izolację gazu od cząsteczek stałych. Dzięki temu znacznie zwiększa się bezpieczeństwo zabiegu (nie dochodzi do iniekcji zanieczyszczeń) a także skuteczność zabiegu!

 

precision flow control

 

Regulacja przepływu dwutlenku węgla to podstawa skuteczności tego zabiegu oraz uniknięcia komplikacji pozabiegowych. Dzięki innowacjom systemu Julié mamy możliwość precyzyjnej regulacji przepływu w zakresie od 1 do 150 cc/min!

 

 

 

 

Zabieg

 

Karboksyterapia to terapia o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla. Inteligentny i innowacyjny system S&INT™ zastosowany w karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania. W trosce o komfort pacjentów podczas wykonywania zabiegów w urządzeniu Julie zastosowano system podwójnego podgrzewania gazu, co przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych o ponad 90% w stosunku do standardowych zabiegów karboksyterapii. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierane w oparciu o stan zdrowia pacjenta i strefę zabiegową.

 

 

wskazania do zabiegu

Wskazania


 

 • redukcja lokalnej tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • redukcja rozstępów
 • redukcja blizn
 • poprawa jędrności skóry
 • wygładzenie zmarszczek

 

efekty i korzyści z zabiegu Alliance

Korzyści


 

 • redukcja tkanki tłuszczowej – 67%
 • redukcja cellulitu – do 90%
 • redukcja rozstępów – 97%
 • redukcja blizn – 97%
 • poprawa jędrności skóry – 74%
 • wygładzenie zmarszczek – 57%

 

przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


 

 • ciąża
 • stany nowotworowe
 • choroba niedokrwienna serca
 • niewydolność oddechowa
 • zakrzepowe zapalenie żył
 • ostra niewydolność nerek
 • przebyty udar lub zawał
 • ostre infekcje, gorączka
 • epilepsja
 • hemofilia
 • karmienie piersią [zapobiegawczo]
 

 

karboksyterapia julie

 

Dzięki zastosowaniu DHS® [Double Heating System] zabieg karboksyterapii staje się komfortowy jak nigdy dotąd. To innowacyjny, opatentowany tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla skutkujący zmniejszeniem dolegliwości bólowych w porównaniu do zabiegu z zimnym gazem o ponad 90%. Podczas pracy na aparatach starej generacji pacjenci odczuwali duży dyskomfort i ból podczas podawania zimnego CO2. Jedną z najczęstszych przyczyn powikłań po karboksyterapii wykonywanej urządzeniami starego typu jest podawanie w tkankę podskórną powietrza atmosferycznego. W Julié zastosowano nowoczesne rozwiązanie odpowietrzania aparatury przed każdym zabiegiem, JULIE zaopatrzona jest w innowacyjny system Air Clean System. Skutkuje to podawaniem w tkankę podskórną jedynie certyfikowanego dwutlenku węgla, co skutkuje brakiem powikłań zapalnych.

 

Karboksyterapia Julié to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda zabiegowa wykonywana na wysokiej jakości aparaturze.

 

 

częstotliwość wykonywania zabiegu

Częstotliwość zabiegów


 

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6. Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.

 

zalecenia w okresie zabiegów

Po zabiegach


 

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po skończonym zabiegu może normalnie powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji.

 

 

 

 

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją